Sisene

TEEMA: D KAT EKSAM TARTUS

10:56 29.11.2020
teett1
D kat eksam Tartus
Tere!
Mis marsruuti D kati eksamil Tartus sõitma olete pidanud ning mis põhjustel läbi kukutakse? Sel nädalal kuulsin, et üks neiu oli sellepärast läbi kukkunud linnasõidus, et ei vaadanud peeglitesse.
13:13 16.12.2020
milleks siis peeglid (registreerimata)
Re: D kat eksam Tartus
Siis peabki läbi kukkuma kui peeglisse ei vaata.
13:46 16.12.2020
teeeet (registreerimata)
Re: D kat eksam Tartus
Ise ta küll väitis, et jälgib peegleid silmadega.
Ma proovisin järgi, et tegelikult isegi sõiduauto peeglite jälgimiseks peab ka pead keerama. Seega, kui pea ei liigu, siis ilmselgelt eksamineeritav tegelikult ei vaata peegleid.
Marsruudi kohta nii palju, et vahepeal üks eksam toimus supilinnas. Sõideti linnaliin nr. 13 marsruut Kreutzwaldi-Tuglase ristist kuni Emajõe-Kroonuaia ristini. Enne seda siis veel linna servas ringteed ja Tallinna maantee ning pärast Vabaduse-Riia-Võru.
16:31 16.12.2020
Jokkvärk (registreerimata)
Re: D kat eksam Tartus
Saaks veel aru kui B-kat,i eksamiks selliseid küsimusi tekib, aga D saamisel peaks ju olema kogenud autojuht. Kui enesekindlust vajaka, võiks mõne muu ameti peale mõelda, sest ega see bussijuhi amet siinmail mingi meelakkumine ole. Närune töö näruse raha eest ja ebaprpoprtsionaalselt suure vastutusega.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.